PÁNSKÝ STRIPTÝZ - DÁMSKÝ STRIPTÝZ

PÁNSKÝ STRIP, DÁMSKÝ STRIP A DALŠÍ EROTICKÝ PROGRAM OBJEDNÁVEJTE NA
tel. čísle 603 439 185
EMAIL: striptyz@email.cz

PÁNSKÝ STRIPTÝZ

Okoření každou oslavu narozenin, zapíjení svobody, nebo doplní program na diskotékách, v klubech a firemních párty. Striptýz je zábava a naši striptéři patří k těm nejlepším v Evropě! Na výběr je několik striptýzových vystoupení, ať už jde o klasický striptýz a kontaktní strip, nebo takzvaný Americký strip, při kterém se striptér ve finále strip show neodhalí zcela do naha, ale zůstane pouze ve spodním prádle, nebo je zakrytý některou z částí kostýmu. Strip Show se dá vždy, v rámci možností, přizpůsobit vašim požadavkům. Doporučujeme Vám i velice oblíbenou pánskou striptýzovou show LADIES NIGHT PÁRTY, při které se dámy nudit rozhodně nebudou! Info o této akci naleznete také na www.ladies-party.jex.cz .

DÁMSKÝ STRIPTÝZ

Striptýz byl odjakživa velmi vyhledávaným a populárním oživením oslav na šlechtických a královských dvorech v Evropě, ale hlavně v Orientu.
Striptérky a jejich strip show i dnes zajistí skvělou zábavu a podívanou na každé akci.. Profesionální erotické vystoupení našich striptérek můžete objednat na soukromé párty, jako jsou například oslavy narozenin, nebo rozlučky se svobodou, dále na plesy a podnikové a firemní oslavy, do klubů a na diskotéky, ale i do hospůdek po celé ČR... Můžete si objednat nejen klasický dámský kontaktní striptýz v různých druzích striptýzových kostýmů, ale i další show, jako je autoerotika, Lesbo show, obsluha nahoře bez, topless a Go Go tanečnice..
Velice oblíbeným programem je i strip show několika striptérek, nazvaná "Noc Divokých Koček", podrobnější popis je na www.divoke-kocky.jex.cz
Všechna striptýzová vystoupení se dají v rámci možností přizpůsobit a upravit podle přání zákazníků.

KOMPLETNÍ NABÍDKA

Objednávky přijímáme na pánský a dámský striptýz, ladies night párty, lesbi show, autoerotiku, tanečnice, duo strip show, travesti show, obsluhy nahoře bez, hostesky a další erotický program.
Veškerý program zajistíme na oslavu narozenin , rozlučku se svobodou , diskotéku , párty , firemní a podnikové akce , společenské plesy a večírky , do barů , klubů a hospůdek..
Zároveň nabízíme možnost sestavení programu "na míru" pro každý druh podniku a akce , nebo podle přání a možností podniku a zákazníka.
Pánský strip, dámský strip, Ladys párty, Erotic párty, show Divoké kočky, autoerotika, duo striptýz, Lesbi show, Live Sex Show, travesti, Go-Go a topless tanečnice, hostesky a obsluhy "nahoře bez".
MOŽNOST OBJEDNÁNÍ DALŠÍHO PROGRAMU :
Módní přehlídky, DJové, kouzelníci, moderátoři, barmansá show a další program podle vašich potřeb k oživení párty, nebo oslavy..

DOPORUČUJEME VÁM :
LADYS PÁRTY - www.ladies-party.jex.cz
NOC DIVOKÝCH KOČEK - www.divoke-kocky.jex.cz
Pánský a dámský striptýz - Strip Show.jpg
Zjistit S-rank Zjistit Jyxorank Zjistit Google Pagerank Webhosting-domeny.info CatRank

Menu

Strip show - pánský striptýz, dámský striptýz, striptéři, striptérky, Ladies night, lesbi show, autoerotika, tanečnice, Ladys párty, obsluha nahoře bez. Objednávejte na tel 603439185 - www.pansky-damsky-striptyz.jex.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one